Ora me shumicë - Markat e Designer Luksoze

Ne kujdesemi për nevojat tuaja të orëve me shumicë, në mënyrë që të përqendroheni në rritjen e biznesit tuaj

TicDistribution.com është lider shitës me shumicë të orëve luksoze për më të njohurit orët e markës së projektuesit. Tonë orë me shumicë projektuesi zgjidhjet tregtare mund të arrijnë deri 80% zbritje nga MSRP (çmimi me pakicë i sugjeruar nga prodhuesi). Ne jemi duke operuar në tregun ndërkombëtar të orëve të shitjes me shumicë, të specializuar në orët e njohura të markave të stilistëve. Zyrat tona janë të vendosura në Evropë dhe Hong Kong.

Të gjitha orët janë 100% autentike. Mos ngurroni të bëni një porosi mostër dhe t'i sillni artikujt përfaqësuesit të markës për ekspertizë. 
Për të rishikuar modelet tona aktuale të aksioneve, ju lutemi Krijo nje llogari dhe vizitoni tonë Faqja e dyqaneve. Për më shumë informacion, mos ngurroni të Na kontaktoni.

me shumicë Burberry logon e orëve
me shumicë Michael Kors watches
Logoja e orëve Emporio me shumicë Armani
me shumicë Tommy Hilfiger logon e orëve
me shumicë Guess logon e orëve
Logoja e Armani Exchange
me shumicë Fossil logon e orëve
Orë Maserati me shumicë
Orë Adidas me shumicë
me shumicë Diesel logon e orëve
me shumicë Marc Jacobs logon e orëve
me shumicë Calvin Klein logon e orëve
me shumicë Tissot logon e orëve
Orë Invicta me shumicë
Orë Festina me shumicë
Orë Puma me shumicë
Orë Timex me shumicë
Orë me shumicë DKNY
Logoja e Ciga Design
Logoja e qytetarit
Logoja e kokës
Logoja e Kenneth Cole
Logoja e Kronaby
Logoja e Ice Watch
Logoja Omega
Orë Rolex
TAG Heuer
Logoja e Nautica
Platformat tona kryesore të klientëve
orë eBay
ora besliste
orët e markës shopify
ora yahoo
ore rakuten

Ora luksoze me shumicë - Markat më të shitura të stilistëve

Ne jemi një lider furnizues i orëve me shumicë për një përzgjedhje të gjerë të markave, duke përfshirë Armani Exchange, Burberry, Calvin Klein, Daniel Wellington, Diesel, Emporio Armani, Fossil, Guess, Hugo Boss, Marc JacobsMaserati, Michael KorsTissot, Tommy Hilfiger. Ne gjithashtu ofrojmë orë luksoze me shumicë Zgjidhje B2B për marka të tilla si - Rolex, omegadhe TAG Heuer.

Për shkak të blerjeve nga furnitorët tanë në sasi të mëdha, çmimet tona mbeten të pakrahasueshme. Këto ora janë plotësisht të paprekura me një kuti origjinale prezantimi, etiketa autenticiteti, udhëzime dhe broshura garancie.

Këto orë të modës luksoze përbëhen nga një shumëllojshmëri modelesh, stilesh, Lëvizjet, rripat, materialet, funksionet dhe ngjyrat. Këtu do të gjeni orë me shumicë për meshkuj dhe femrat, duke ju dhënë mundësinë të mbushni në maksimum stokun e orëve të markës suaj. Për të gjetur më shumë informacion mbi markat tona të paraqitura, ju lutemi vizitoni faqen tonë orë me markë me shumicë faqe. Do të zbuloni se ne mbajmë vetëm koleksionin më të njohur të orëve që janë të kërkuara nga konsumatorët.

As furnitorë me shumicë të orëve, ne ofrojmë mallrat tona me një zbritje të madhe nga MSRP. Megjithatë, sigurohuni që të gjitha orët tona të ofruara janë autentike dhe krejt të reja. Shumë shikojnë tregtarët me shumicë po përpiqen të rritin shitjet e tyre duke rritur ato sasia minimale e porosisë mbi nivelet normale. Vlera jonë minimale e porosisë është vetëm 400 EUR. Për këtë arsye, edhe dyqanet më të vogla online mund të blejnë ora me shumicë për burra dhe gra në sasi të mëdha në konkurrencë me shumicë çmimet. Pasi të kemi mësuar çdo klient individualisht, ne mund të ofrojmë zbritje unike në varësi të situatës së tyre.

Ne ofrojmë garanci dhe shërbim profesional pas shitjes. Qëllimi ynë është të ndërtojmë një marrëdhënie biznesi afatgjatë. Orët tona stilistë nga markat e modës janë shitës të shpejtë dhe shumë fitimprurës. Ne jemi shumë krenarë që numërimi i klientëve tanë po rritet gjatë viteve të punës.

Ora me shumicë - Markat e Designer Luksoze

Shitësit me shumicë profesionale të orëve luksoze

Jemi të bekuar që kemi marrëdhënie shumëvjeçare me klientët tanë – partnerë të shitjes me pakicë që ne i respektojmë dhe i vlerësojmë. Ne besojmë se shitësit me shumicë dhe pakicë të orëve luksoze duhet të punojnë së bashku si një ekip, pasi suksesi ynë lidhet drejtpërdrejt.

Klientët tanë janë ndërkombëtarë dhe lokalë shitësit, dyqane bizhuterish dhe dyqane online si eBay, Rakuten, Lista më e mirë.nl, Jet.com, Yahoo Japan, dhe shumë më tepër. Ne ofrojmë një zbritje të konsiderueshme nga MSRP - deri në 80%, kështu që ju të mund të konkurroni me sukses në tregun me pakicë.

Kur bëheni përdorues i TicDistribution.com, ju keni akses të personalizuar në orët ekskluzive të markave të dizajnuara me shumicë B2B çmime që do t'i japin biznesit tuaj potencial të pakufizuar rritjeje. Ne kemi ekspertë të mençur në këtë fushë dhe të jeni të sigurt se ne do ta ndihmojmë biznesin tuaj të rritet dhe të zgjerohet.

Në përvojën tonë shumëvjeçare, ne kemi krijuar një reputacion si një shitës me shumicë i besueshëm dhe i besueshëm i orëve luksoze për shumë prej partnerëve tanë në mbarë botën. Ne besojmë se shërbimi dhe komunikimi i shkëlqyer janë themelet e një partneriteti të suksesshëm.

Tregjet tona kryesore të eksportit janë Evropa, Azia, SHBA, Lindja e Mesme dhe Britania e Madhe.

Bashkohuni me platformën tonë dhe krijoni porosinë tuaj të parë me shumicë të orëve me shumicë, e cila do t'ju japë fitime të mëdha. Për më shumë informacion, mos ngurroni të na kontaktoni.

Ndërtoni Cilësinë

Këto orë janë bërë duke përdorur teknologji të provuar dhe të vendosur. Në varësi të modelit të orës, ato janë të pajisura me kuarc shumë të sakta orë elektrike lëvizjet (me bateri) ose orë automatike lëvizjet (vetë-dredha). Përfitimet e lëvizjeve të kuarcit janë besueshmëria dhe saktësia. Disa lëvizje të orës janë Swiss-bërë, dhe disa janë bërë në Japoni ose Kinë.

Rripat e shikimit janë bërë prej Lëkurë e vërtetë ose najlon. Rrathë Watch janë bërë nga çelik i pandryshkshëm, qeramikë ose plastikë, në varësi të modelit. Fytyra e shikimit mbrohet nga një kristal i fortë mineral.

Orët janë të pajisura me ekranet analogeekranet dixhitale dhe një kombinim i të dyjave. Shumë modele të shikimit përfshijnë chronograph, data dhe thirrjet e futura që tregojnë 60 sekonda, 60 minuta dhe 24 orë. Disa modele orësh kanë kronometër karakteristikat. Stilet e numrave përfshijnë numrat arabë dhe romakë.

Rezistenca ndaj ujit zakonisht është nga 5 deri në 100 bare (ATM), në varësi të modelit.

Marr FALAS këshilla biznesi!

Futni emrin dhe emailin tuaj më poshtë dhe ne do t'ju dërgojmë udhëzime praktike se si të ndërtoni një biznes fitimprurës për orë dore.

Abonohuni në buletinin tonë dhe merrni 15% zbritje për porosinë tuaj të parë
Ne dërgojmë herë pas here promovime dhe lajme të rëndësishme. Nuk ka spam!